Јуниор Апартмани

ONLINE РЕЗЕРВАЦИЈА
Јавете ни се: +389 34 219 500
Чекирање
Одјава
соби
Возрасен (18+)
Деца (0-12)
Деца (13-17)

asdasd

соба услуги

asdasd

LCD телевизор

asdasd

Перење алишта

asdasd

бања

asdasd

минибар

asdasd

WiFİ

Уреден со вкус, со површина од 55 м² Јуниор апартманите ви го даваат чувството на топол дом и нудат:

 • Професионален тим на ваше располагање 24 часа
 • Подготовка на апартманот пред спиење
 • 24 часа room service
 • Пространо катче за удобно седење
 • Два LCD телевизори
 • DVD опрема
 • Две работни маси
 • Два мини бара
 • Чајник и апарат за кафе
 • Преса за алишта
 • Хемиско чистење и перење
 • Фен за коса во бањите
 • Телефон во бањите
 • Хемиско чистење и перење
 • Бесплатен интернет пристап
 • Сеф
 • Дополнителни прекривки и перница
 • Две бањи со када, туш кабина и разновидни луксузни козметики и препарати за жени и мажи