Хотелски услуги


Бар отворен 24 часа, рецепција која работи 24 часа, соби за непушачи, соби/ простории за лица со хендикеп, лифт, експресно чекирање/ одјавување, греење, клима, ресторан со мени, ресторан со шведски стол, весници
Собна услуга, сали за состаноци/ конференции, банкет сала, превоз од аеродром до хотел и обратно (се наплаќа), бебиситинг/ услуги за деца, перална, хемиско чистење, пеглање, фризерско – козметички салон, ВИП простории, појадок во соба, апартман за штотуку венчани, менувачница, ручек за носење, факс, фотокопирање, АТМ машина, ноќен клуб/ ДЈ, шатл сервис/ превоз (се наплаќа).

Казино, спа, сауна, фитнес центар, масажи, солариум, игротека, турска бања, внатрешен базен (работи во текот на целата година), надворешен базен (сезонски), џакузи

Бесплатен интернет пристап во сите простории на хотелот.

Бесплатен приватен паркинг (резервација однапред не е потребна).