Спа и фитнес

ONLINE RESERVATION
Online reservation or call: +389 34 219 500
Name & Surname
Reservation Date
Reservation Time
Phone Country Code
Phone number
Number of people
Зачекорете во нашиот свет на грижа, каде што времето е оставен пред вратата и започнува нов пат. Се чувствувате под стрес и заморено? Сакате да ја надополните вашата енергија и да го подмладите телото и духот?

Почувствувајте се подмладено, релаксирано и обновете ги вашето тело и дух во спа центарот за време на вашиот престој во Рамада Плаза. Уживајте во големиот избор на пакети за релаксација кои вклучуваат масажи, третмани за лице и кожа, третмани за тело и слабеење, депилација, маникир и педикир, третмани за коса, професионална шминка.

Во соработка со салонот за убавина Силуете со 25-годишно искуство, нашите професионални козметичари и масери ќе се погрижат да ви овозможат вистинско уживање и освежување.

Ве покануваме на луксузно бегство, задоволство и релаксација, и гарантираме за вашата благосостојба.

    Спа центарот располага со:

  • Затворен базен и џакузи
  • Сауна
  • Турска бања-Хамам
  • Турбо солариум/li>
  • Фитнес клуб
  • Бар
Работно време:
Понеделник, вторник, среда и четврток: од 10:00 до 20:00 часот
Петок, сабота и недела: од 08:00 до 22:00 часот