Соба за гости со посебни потреби

ONLINE РЕЗЕРВАЦИЈА
Јавете ни се: +389 34 219 500
Чекирање
Одјава
соби
Возрасен (18+)
Деца (0-12)
Деца (13-17)

asdasd

соба услуги

asdasd

LCD телевизор

asdasd

Перење алишта

asdasd

бања

asdasd

минибар

asdasd

WiFİ

За гостите со посебни потреби располагаме со соба соодветно опремена за нивна удобност.

Собата ви нуди:

 • Професионален тим на ваше располагање 24 часа
 • 24 часа room service
 • LCD телевизор
 • Работна маса
 • Мини бар
 • Чајник и апарат за кафе
 • Хемиско чистење и перење
 • Фен за коса
 • Телефон во бањата
 • Бесплатен интернет пристап
 • Сеф
 • Дополнителни прекривки и перница
 • Бања приспособена на вашите потреби со разновидни луксузни козметики и препарати за жени и мажи