Ресторани и Барови

Ресторан Артемис

А ла карте ресторанот Артемис нуди интернационална кујна со селекција на интернационални и регионални специјалитети, избор на вкусни, домашно подготвени печива и десерти.

Ресторан Аполон

Појадокот на шведски стол нуди голем избор на овошје, домашно подготвени печива, јајца, сирење, сувомеснати производи, житарки, како и најдобра селекција на чај, кафе и свежи сокови.

Бар Хермес

Барот Хермес е место каде што можете да го испиете вашето кафе со пријатели или партнери во прекрасна атмосфера во било кој час од денот

НОЌЕН КЛУБ НЕКСТ

Ентериерот е збогатен со мотиви од античката митологија како и одличниот дизајн на мебелот ќе направат да се чувствувате како да сте гостин на подводниот свет на Посејдон.