Претседателски апартман

ONLINE РЕЗЕРВАЦИЈА
Јавете ни се: +389 34 219 500
Чекирање
Одјава
соби
Возрасен (18+)
Деца (0-12)
Деца (13-17)

asdasd

соба услуги

asdasd

LCD телевизор

asdasd

Перење алишта

asdasd

бања

asdasd

минибар

asdasd

WiFİ

Во претседателскиот апартман ќе го почувствувате врвот на луксузот и стилот.

Пространиот кревет ќе ви овозможи да се чувствувате одморени цел ден. Доколку очекувате гости од деловен карактер, можеме да ја претвориме вашата трпезарија во соба за состанок така што би ги пречекале гостите со стил.

Претседателскиот апартман има приватност со својата убаво распоредена површина од 132 м² и истиот ви нуди:

 • Професионален тим на ваше располагање 24 часа
 • Подготовка на апартманот пред спиење
 • 24 часа room service
 • Пространа дневна соба со луксузна кожна софа и голема трпезариска маса со шест стола
 • Три ЛЦД телевизори
 • DVD опрема
 • Две работни маси
 • Голема кујна
 • Два мини бара
 • Чајник и апарат за кафе
 • Преса за пеглање
 • Хемиско чистење и перење
 • Тоалет за гости
 • Фен за коса во бањите
 • Телефон во бањите
 • Бесплатен интернет пристап
 • Два сефа
 • Дополнителни прекривки
 • Мени за перници
 • Две бањи со када, туш кабина, џакузи и разновидни луксузни козметики и препарати за жени и мажи