понуди

 • Меден Месец 430 евра (4 вечери – Недела Четврток)

  Доколку сте во потрага по нешто што ќе ве релаксира и освежи по венчавката, Рамада Плаза Гевгелија е одлично место за тоа. Овде можете да се ослободите од насобраниот стрес од подготовките за вашата венчавка. Е-пошта: reservation@rpgevgelija.com

  Резервирајте го вашиот меден месец кај нас сега.

  • Шампањ овошје и слатки при пристигнување
  • Појадок во соба (еднаш во текот на престојот)
  • Вечера за двајца (еднаш во текот престојот)
  • Бесплатен брз интернет пристап
  • Спа третмани за 2 лица; Сауна, Џакузи, Хамам, Фитнес, Масажа (еднаш во текот на престојот)
  • Бесплатен паркинг
  • Бесплатно перење на автомобил
  • Бесплатен транфер од и до аеродром
  • Late Check-out 18 часот
 • Girls Night Out (1 вечер – најмногу 4 лица)

  Докажете го тоа со тоа што ќе поминете незаборавна вечер во Хотел Рамада Плаза – Гевгелија. Вие сте повеќе од добредојдени да се забавувате во местото кое никогаш не спие. И најважно од се, не заборавајте многу да се фотографирате за да им покажете на пријателите. Е-пошта: reservation@rpgevgelija.com

  • Сместување во connecting room (две поврзани соби)
  • Безалкохолен пијалок при доаѓање
  • Вино, овошје и слатки во собата при доаѓање
  • Бесплатен брз интернет пристап
  • 10% попуст на било која храна и пијалок
  • Користење на спа услуги; Сауна, Џакузи, Хамам, Фитнес
  • Резервација на маса во Next Club со шише Водка
  • Бесплатен паркинг
  • Бесплатно перење на автомобил
  • Late Check-out 18 часот
 • Викенд Бегство 395 евра (1 вечер – Петок или Сабота)

  Се чувствувате изморено од секојдневната гужва која ве опкружува? Потребно ви е да побегнете некаде? Рамада Плаза Гевгелија е одлична дестинација која ќе ви овозможи да се одморите и да ги наполните батериите за претстојната недела полна со предизвици. Е-пошта: reservation@rpgevgelija.com

  Резервирајте го вашето викенд бегство и уживајте во:

  • Вино, овошје и слатки при доаѓање
  • Појадок во соба
  • Вечера за двајца (сет мени)
  • Резервација на маса во Next Club со шише Водка
  • Бесплатно користење на сетот за чај
  • Спа третмани за 2 лица; Сауна, Џакузи, Хамам, Фитнес, Масажа (еднаш во текот на престојот)
  • Бесплатен брз интернет пристап
  • Бесплатен паркинг
  • Бесплатно перење на автомобил
  • Late Check-out 18 часот
  • Бесплатен транфер од и до аеродром