Клуб соби

ONLINE РЕЗЕРВАЦИЈА
Јавете ни се: +389 34 219 500
Чекирање
Одјава
соби
Возрасен (18+)
Деца (0-12)
Деца (13-17)

asdasd

соба услуги

asdasd

LCD телевизор

asdasd

Перење алишта

asdasd

бања

asdasd

минибар

asdasd

WiFİ

Без разлика дали целта на вашето патување е луксузен одмор или е од деловен карактер, нашите Делукс соби ќе ви овозможат вистинска релаксација.

Делукс собите можат да ви понудат:

 • Професионален тим на ваше располагање 24 часа
 • 24 часа room service
 • LCD телевизор
 • Работна маса
 • Чајник и апарат за кафе
 • Мини бар
 • Хемиско чистење и перење
 • Пегла и штица за пеглање
 • Фен за коса
 • Телефон во бањата
 • Бесплатен интернет пристап
 • Сефп s
 • Дополнителни прекривки и перница
 • Бања со када, туш кабина и разновидни луксузни козметики и препарати за жени и мажи