Делукс Соби

ONLINE РЕЗЕРВАЦИЈА
Јавете ни се: +389 34 219 500
Чекирање
Одјава
соби
Возрасен (18+)
Деца (0-12)
Деца (13-17)

asdasd

соба услуги

asdasd

LCD телевизор

asdasd

Перење алишта

asdasd

бања

asdasd

минибар

asdasd

WiFİ

Нашите Делукс соби се вистинско место за одмор и релаксација.

Собата ви нуди:

 • Професионален тим на ваше располагање 24 часа
 • Катче за седење
 • ЛЦД телевизор
 • Работна маса
 • Мини бар
 • Хемиско чистење и перење
 • Фен за коса
 • Телефон
 • Бесплатен интернет пристап
 • Сеф
 • Весници
 • Бања со када, туш кабина и разновидни луксузни препарати за жени и мажи