Апартмани

ONLINE РЕЗЕРВАЦИЈА
Јавете ни се: +389 34 219 500
Чекирање
Одјава
соби
Возрасен (18+)
Деца (0-12)
Деца (13-17)

asdasd

соба услуги

asdasd

LCD телевизор

asdasd

Перење алишта

asdasd

бања

asdasd

минибар

asdasd

WiFİ

Елегантно уредените Апартмани ви нудат уверена дискреција, атмосфера за комбинирање на бизнис и задоволство нудејќи најголема префинетост и врвна услуга.

Со површина од 65 м² апартманите ви нудат:

 • Професионален тим на ваше располагање 24 часа
 • Подготовка на апартманот пред спиење
 • 24 часа room service
 • Пространа дневна соба со луксузна кожна софа
 • Два LCD телевизори (еден во спалната соба и еден во дневната соба)
 • DVD опрема
 • Работна маса
 • Мини бар
 • Чајник и апарат за кафе
 • Преса за алишта
 • Хемиско чистење и перење
 • Тоалет за гости
 • Фен за коса
 • Телефон во бањата
 • Сеф
 • Дополнителни прекривки
 • Мени за перници
 • Голема бања со када, туш кабина и разновидни луксузни козметики и препарати за жени и мажи